X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Płytek Drevo marki Ceramstic
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
wykończenie ścienne

Drewno nada wnętrzu niejedno oblicze

Drewno jest jednym z najciekawszych materiałów aranżacyjnych, po które chętnie sięgamy urządzając wnętrza zarówno w minimalistycznym, jak i klasycznym stylu. Nadaje wnętrzu ciepły charakter, daje poczucie komfortu, doskonale komponuje się z tam modnymi elementami industrialnymi jak beton czy gres. Teraz piękno rysunku i faktury drewna łączy się z funkcjonalnością i trwałością. A wszystko za sprawą kolekcji płytek Drevo marki Ceramstic.
Artykuły powiązane
kuchnia

Chłodny beton otulony drewnem

Surowy beton potrzebuje towarzystwa drewna, które złagodzi jego chłodny charakter. Razem stworzą atmosferę przyjaznego loftu, łącząc styl industrialny ze skandynawskim.
płytki ceramiczne

Loftowe szarości – uniwersalne, modne i eleganckie

Szara, surowa przestrzeń od dłuższego czasu nie wychodzi z mody. Jeśli marzysz o nowoczesnych wnętrzach niczym z dawnej fabryki i podobają Ci się materiały takie jak beton, metal czy stare drewno, warto zdecydować się na płytki marki Ceramstic, inspirowane stylem loftowym.
salon

Polerowany beton we wnętrzach

Aluminium, szkło, plastik i... beton jako środki wyrazu? Te tworzywa coraz częściej służą projektantom wnętrz. Surowy materiał paradoksalnie stał się inspiracją do powstania wytwornej kolekcji CERAMSTIC Sablo.
 
    Najlepsze projekty domów