X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Ogrodowe siedziska dla osób lubiących minimalizm
Autor:  Homebook
Źródło:  Homebook
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
meble ogrodowe

Zaczarowany ogród

Twój ogród przypomina bardziej amazońską dżunglę, niż miejsce w którym można spokojnie odpoczywać? Pora to zmienić! Dobrze zagospodarowany ogród i jego odpowiednia aranżacja mogą sprawić, że każde spotkanie, wypoczynek czy zwykłe wypicie porannej kawy będą kojarzyły się z miło spędzonym czasem.
Artykuły powiązane
Hiacynty

Hiacynty

Hiacynty to jedne z najbardziej urodziwych kwiatów, jakie możemy spotkać wiosną w przydomowym ogrodzie. Należą do rodziny Hyacinthaceae. Te piękne kwiaty uprawiane były już w XVI wieku. Dzięki szerokiej palecie kolorów, wspaniałemu zapachowi i łatwości w uprawie goszczą nie tylko w ogrodach, ale także zdobią nasze domowe wnętrza.
meble ogrodowe

Garden party, czyli jak zrobić przyjęcie w ogrodzie

Przed nami ciepłe wiosenne weekendy. Jest to doskonały czas na spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi na łonie natury. Jeżeli jednak nie mamy możliwości wyruszenia poza miasto, możemy urządzić popołudniowe lub wieczorne przyjęcie w ogrodzie. Takie garden party jest doskonałym sposobem na weekendowy relaks. Nie ma jednego przepisu na udane przyjęcie. Warto zadbać o parę ważnych drobiazgów, które mogą umilić pobyt w ogrodzie.
meble ogordowe

Technorattan

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Słoneczna pogoda za oknem zachęca nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Taras i ogród jest miejscem szczególnym, tutaj można spędzać ciepłe lenie wieczory, gościć przyjaciół lub po prostu relaksować się z książką w ręku. Warto więc zadbać by miejsce to, a w szczególności ogrodowe meble były wygodne, a także solidnie wykonane - tak by mogły nam służyć nie tylko przez jeden letni sezon.
 
    Najlepsze projekty domów