X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Tikkurila Be Special Decor
Autor:  Tikkurila
Źródło:  Tikkurila
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Tikkurila Be Special Decor

Blask, kolor i piękno domowego wnętrza

Blask i głębia koloru na ścianach pomoże wykreować niebanalną aranżację wnętrza. Takie wyjątkowe, pełne zmysłowej estetyki zdobienia osiągniemy stosując bejcę Tikkurila Be Special Decor Lasyr. Zapewnia ona efekt przenikających odcieni i załamywania światła, a jej nowa paleta 8 tysięcy kolorów pozwala na jeszcze szersze możliwości dekoracyjne.
Artykuły powiązane
salon

4 żywioły farb Dekoral

Nasz świat, wedle filozofii starożytnych, tworzą cztery żywioły: woda, ogień, powietrze i ziemia. To, który żywioł jest nam najbliższy, decyduje, czy podczas wakacyjnych wojaży pływamy, chodzimy po górach, czy wzbijamy się w przestworza.
sypialnia

Kolor harmonii i równowagi

Wszystkie odcienie zieleni dozwolone! Od jasnej, słonecznej poprzez khaki, avocado do ciemniej i butelkowej. Kolor zielony, który w przyrodzie jest niemal wszechobecny, wraca w modzie i w aranżacji wnętrz.
salon

Kolor wrzosu, lawendy, bzu czy jagód?

Kolor wrzosu, lawendy, bzu czy jagód wygląda dobrze nie tylko w naturze, ale także we wnętrzu. Odcienie fioletu doskonale prezentują się jako kolor ścian jak ale także dodatków. Podpowiadamy jak ich użyć, aby wnętrze nie stało się przytłaczające.

Lawenda, wrzos, fiołek, bakłażan, to tylko kilka przykładów odcieni z bogatego królestwa fioletów. Ten intrygujący kolor sprawdzi się w każdym wydaniu i podkreśli charakter naszego wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów