X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Moda na pastelowy look
Autor:  Empik
Źródło:  Empik
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje

Moda na pastelowy look

Masz ochotę na zmianę wystroju Twojego mieszkania? Dobrym sposobem na ożywienie wnętrza i nadanie mu romantycznego charakteru, jest zdecydowanie się na subtelną kolorystykę ścian i sięgnięcie po pastelowe dodatki. Z pewności odkryjesz ich pozytywne działanie oraz energię jaką wnoszą do pomieszczenia. Subtelna kolorystyka i nowoczesna forma przedmiotów sprawi, że wnętrze będzie miało wyjątkowy charakter.
Artykuły powiązane
dekoracje

Nowe kolekcje dodatków od Black Red White

Firma Black Red White – z myślą o klientach, którzy doceniają piękno dodatków – wzbogaciła ofertę artykułów wyposażenia wnętrz o linie „Gold”, „Silver”, „Rainbow”, „Natural” i „Black Red White”.
dekoracje

Akcesoria dekoracyjne zainspirowane wiosną

Dodatki do wnętrz w modnych, pastelowych kolorach ożywią każdą aranżację. Z przedmiotów, w czterech harmonizujących propozycjach kolorystycznych, możemy skomponować własny zestaw.
dekoracje

Kontrastowe zestawienia na początek wiosny

Wiosna kusi do zmian we wszystkich sferach naszego życia. Dlaczego nie zacząć od naszych czterech kątów? Nawet subtelna zmiana wyglądu naszego mieszkania nada mu wiosennej świeżości, a rozjaśnione kolorami wnętrza będą gotowe na powitanie wiosny.
 
    Najlepsze projekty domów