X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, biały
 

Tytuł:  Mieszkanie lśniące bielą
Autor:  Le Pukka Concept Store
Źródło:  Le Pukka Concept Store
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
meble do salonu

Mieszkanie lśniące bielą

Jak sprawić aby mieszkanie prezentowało się nowocześnie, aby współgrały z nim różne kolory i szybko się nie opatrzyło? Odpowiedzią mogą być bardzo modne białe, lakierowane na błysk lub mat meble, którymi można urządzić niemal całe mieszkanie. Mimo że biel może wydawać się kolorem nudnym lub chłodnym, coraz częściej pojawia się we wnętrzach. I to z jakim efektem!
Artykuły powiązane
meble wypoczynkowe

Wyspa relaksu pełna elegancji

Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.
salon

Biel i czerń - nie tylko zimą

Duet czerni i bieli odnajdziemy bez trudu w wiosenno-letnich kolekcjach Chanel, Chivenchy, czy Stelli McCartnej. Ten wyrazisty duet kolorystyczny nie musi się ograniczać tylko do naszej szafy – kontrasty kochają nie tylko projektanci mody.
Czerń i biel to zestawienie kolorystyczne, które możemy wykorzystać kreując oryginalną aranżację domowego wnętrza...
komplet wypoczynkowy

Salon w bieli

Podczas urządzania salonu zastanawiamy się nie tylko nad kolorem ścian, ale także mebli i dodatków. Odpowiednie dopasowanie barw może mieć decydujący wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu. Często jednak zapominamy o najprostszym rozwiązaniu - zaaranżowaniu wnętrza w białym kolorze...
 
    Najlepsze projekty domów