X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, Lampy wiszące
 

Tytuł:  Lampy Hammered
Autor:  Kare design
Źródło:  9design.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
meble do salonu

Barwne i wzorzyste meble

Jesiennie,deszczowo i pochmurnie? Jest tak tylko za oknem. Nowości w salonie 9 design sprawiają, że cały czas cieszymy się letnią, słoneczną aurą. Urzekają kolorami i zarażają optymizmem, zachwycają wzornictwem i zaskakują oryginalnością.
Artykuły powiązane
meble do salonu

Geometria w modzie

Geometryczne kształty powracają do wnętrz w najróżniejszych, abstrakcyjnych kombinacjach. Figury jak trójkąt, prostokąt czy romb możemy podziwiać zarówno w trójwymiarowych wersjach mebli, jak również jako wzory na dodatkach do mieszkania.
meble do salonu

Wnętrza ubrane w dżins

Dżinsowe meble i dodatki? Dlaczego nie! Dżins w wielkim stylu powraca do łask miłośników mody, a stylizacje w wersji denim proponuje chyba każde kobiece czasopismo. Nic więc dziwnego, że materiał ten wkradł się do naszych wnętrz i czuje się w nich wyjątkowo dobrze. Dżinsowe krzesła, fotele, pufy, a nawet obrazy pomogą odmienić domowe wnętrza!
regały

Wygodne domowe biuro

Co zrobić, aby powakacyjny powrót do biura okazał się przyjemny? Jest na to sposób! Można zaaranżować je na nowo. Popuśćmy więc wodze fantazji i nie ulegajmy tradycyjnym, sztywnym normom biurowego wystroju. Stwórzmy miejsce, w którym będziemy przede wszystkim dobrze się czuć, do którego będziemy chętnie wracać, niezależnie od obowiązków, jakie na nas czekają.
 
    Najlepsze projekty domów