X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, czerwony
 

Tytuł:  Oświetlenie i dekoracje do sypialni
Autor:  www.agatameble.pl
Źródło:  www.agatameble.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Sypialnia – intymna strefa odpoczynku

Sypialnia to pomieszczenie intymne, w którym odpoczywamy, wyciszamy się i relaksujemy. Aby miejsce to jak najlepiej spełniało swoją funkcję, było komfortowe i sprzyjało wypoczynkowi, warto poświęcić czas na zaplanowanie odpowiedniego wyposażenia i wystroju wnętrza.
Artykuły powiązane
pościel

Szybka odmiana sypialni

Sypialnia to przestrzeń najbardziej prywatna spośród wszystkich pomieszczeń naszych domów. Osobna sypialnia to duża wygoda. Gdy w dodatku jest przestronna i pięknie urządzona, możemy mówić o pełnym komforcie. Jednak najważniejsze jest to, by spełniała swoje podstawowe zadanie. Powinna być dla nas oazą spokoju i azylem, strefą zapewniającą odprężający, wygodny wypoczynek, dający nam energię na kolejny dzień i miejscem...
salon

Wnętrze domu w kolorach ziemi

Projekt wnętrza domu w Krzeszowicach krakowskiej pracowni projektowej InsideLab jest ucieleśnieniem idei wnętrza naturalnego – pod względem kolorystyki i zastosowanych materiałów.
Sypialnia

Kolorowe sypialnie

Sypialnia to miejsce intymne, nie na pokaz, przeznaczone wyłącznie dla nas i najbliższych osób. To przestrzeń, w której szukamy wypoczynku i wyciszenia, w której chcemy czuć się dobrze i swobodnie. Warto więc przyłożyć szczególną wagę do jej aranżacji – tak, by urządzone wnętrze było zarówno funkcjonalne, jak i piękne. W jaki sposób nadać sypialni wyjątkowy klimat? Podpowiedzią są inspiracje Tikkurila.
 
    Najlepsze projekty domów