X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Kolorowe światła LED
Autor:  Yasna Communications
Źródło:  Yasna Communications
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
lampy

Kolorowe światła LED

Ponad 100 lat temu T.A. Edison wynalazł żarówkę, która zrewolucjonizowała nasze codzienne życie. Dziś, dzięki postępowi technologii, tradycyjne żarówki powoli odchodzą już do lamusa. Coraz częściej zastępują je energooszczędne i znacznie bardziej funkcjonalne diody LED.
Artykuły powiązane
Mebel doświetlony

Doświetlone meble

Światło ma bardzo duży wpływ na samopoczucie oraz wydajność pracy człowieka. Jest ono jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Jego źródłem są nie tylko lampy sufitowe, ale także punkty świetlne zainstalowane m.in. w listwach podłogowych, sufitach podwieszanych, a nawet meblach. Ich funkcjonalny i dekoracyjny charakter wykorzystują projektanci firmy Komandor.
oświetlenie zewnętrzne

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma oblicze dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które jest równie ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, by móc się cieszyć jego pięknem także po zachodzie słońca? Z pomocą przyjdzie szeroka oferta lamp dostępnych w marketach Praktiker.
sypialnia

Nastrojowe oświetlenie w sypialni

Przestrzeń mieszkalna, odzwierciedlająca upodobania i preferencje mieszkańców, zaspokaja przede wszystkim potrzebę schronienia i odpoczynku, w atmosferze rodzinnego ciepła. Oświetlenie, jako jeden z najistotniejszych elementów budujących nastrój wnętrza, dobrane indywidualnie do charakteru pomieszczenia, sprzyja wykonywaniu poszczególnych czynności, wpływając uspakajająco i pozytywnie na regenerację sił i witalność organizmu.
 
    Najlepsze projekty domów