X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, stół
 

Tytuł:  Drzwi wewnętrzne, płytowe, frezowane
Autor:  Pozbud T&R S.A.
Źródło:  Pozbud T&R S.A.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
drzwi wewnętrzne

Drzwi płytowe, frezowane i rzeźbione

Oferta drzwi wewnętrznych Pozbud T&R obejmuje drzwi o konstrukcji płytowej - także frezowane i rzeźbione, ramiakowo-płyciniowe oraz szklane.
Drzwi płytowe oparte są na rdzeniu z drewna litego klejonego, na którym umieszczana jest twarda i odporna płyta HDF, która usztywnia konstrukcję i niweluje naprężenia.
Artykuły powiązane
drzwi wewnętrzne

Drzwi z płyty MDF i HDF

Wybór drzwi to decyzja na lata. Ważne, aby były nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Dlatego zanim wybierzemy się do sklepu, warto zapoznać się ze znaczeniem kilku pojęć i skrótów, które na pewno znajdziemy w opisie skrzydeł drzwiowych.
drzwi wewnętrzne

Szklane drzwi

Drzwi wewnętrzne to ważny element aranżacji każdego wnętrza. To, jaki charakter będzie miało nasze mieszkanie w dużej mierze zależy od tego, jakie skrzydła drzwiowe, podłogi i jaki kolor ścian wybierzemy. Coraz częściej zamiast klasycznych modeli, decydujemy się na niestandardowe i nowoczesne rozwiązania. Takie właśnie są drzwi wewnętrzne szklane - oryginalne uzupełnienie niemal każdej aranżacji.
drzwi zewnętrzne

Nowy design drzwi wejściowych

Nowe wypełnienia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować symetryczne proporcje wpadającego do pomieszczenia światła. Proponujemy naszym klientom całkowicie nowy design drzwi wejściowych, klasyczny wygląd z ciekawymi kompozycjami paneli i szklenia - powiedział Dariusz Saferna, Szef Jakości i Technologii z OKNOPLAST-Kraków...
 
    Najlepsze projekty domów