X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Aranżacja jadalni w pastelowych kolorach
Autor:  Jedynka
Źródło:  Jedynka
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
jadalnia

Orzeźwiająca mięta czy pyszna mirabelka?

Współczesne wnętrza to nie tylko funkcjonalne meble, dobrze dobrane oświetlenie czy trwała podłoga. Mieszkanie musi mieć jeszcze to „coś”. Takim elementem może być doskonale dobrany kolor ścian.
Artykuły powiązane
sypialnia

Kolor harmonii i równowagi

Wszystkie odcienie zieleni dozwolone! Od jasnej, słonecznej poprzez khaki, avocado do ciemniej i butelkowej. Kolor zielony, który w przyrodzie jest niemal wszechobecny, wraca w modzie i w aranżacji wnętrz.
malowanie

Jak pomalować mieszkanie?

Jak zmienić wnętrze niewielkim kosztem? Czasem wystarczą kosmetyczne poprawki, takie jak przemalowanie ścian, przestawienie kilku mebli czy dobór odpowiednich dodatków. Efekt zależy od pomysłu na metamorfozę oraz jakości wykonania. Jak pomalować mieszkanie zgodnie ze sztuką i obowiązującymi trendami?
Intensywny kolor akcentujący ścianę

Kolorowe ściany w naszym mieszkaniu

W dzisiejszych czasach malowanie ścian jest czynnością łatwą, przyjemną i nie wymagającą doświadczenia malarskiego. Producenci oferują dobrej jakości farby, które są dostępne w szerokich wachlarzach kolorów i różnego rodzaju fakturach. Ich dużą zaletą jest to, że nie kapią oraz nie szkodzą zdrowiu. Dlatego do wykonania tego rodzaju remontu potrzebny jest przede wszystkim dobry pomysł oraz kilka dni urlopu.
 
    Najlepsze projekty domów