X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Dodatki z kolekcji tkanin Bellino
Autor:  Dekoria
Źródło:  Dekoria
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje

Zachowując wspomnienia z wakacji

Urządzając pomieszczenie w stylu śródziemnomorskim osiągniemy reprezentacyjne wnętrze, przytulne i pełne domowego ciepła. Wymarzone miejsce do odpoczynku, w którym powrócą najpiękniejsze wspomnienia z wakacji.
Artykuły powiązane
pościel

Sypialnia w 5 odsłonach

Sypialnia jest miejscem relaksu, dlatego tak ważny jest nastrój, który w niej panuje. Ulubiony styl aranżacji i komfortowo wyposażone wnętrze sprzyja efektywnemu wypoczynkowi. Styliści home&you przedstawiają pięć pomysłów na modne urządzenie sypialni - wystarczy wybrać.
poduszki

Sztuka dekoracji wnętrz

Samodzielne zaprojektowanie wnętrza własnego domu to z jednej strony spełnienie marzeń, z drugiej natomiast – prawdziwe wyzwanie, które niejednego przeraża. Jak więc samemu sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, aby szybko i „bezboleśnie” urządzić piękną i funkcjonalną przestrzeń?...
poduszki

Beże i brązy w aranżacji wnętrz

Klasycznym duetem kolorystycznym, który świetnie sprawdza się w różnych kombinacjach jest połączenie beżu i brązu. Wnętrze w tych barwach można stworzyć zarówno przez pomalowanie ścian jak i wprowadzenie dodatków. Kawowo – mleczne kolory sprawdzą się w pokoju dziennym, gdzie stworzą ciepłą, przytulną aurę, a także w kuchni, gdzie będą nasuwały skojarzenia z klimatem kameralnych kawiarni i czekoladziarni.
 
    Najlepsze projekty domów