X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia, grzejnik promiennikowy
Autor:  Atlantic Polska sp. z o. o.
Źródło:  Atlantic Polska sp. z o. o.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

3 sposoby przekazywania ciepła przez grzejniki elektryczne

Konwekcja, wykorzystująca cyrkulację ciepłych mas powietrza to najtańszy sposób przekazywania ciepła przez grzejniki elektryczne. Najdroższe natomiast są grzejniki radiacyjne, jednak komfort cieplny, który zapewniają jest porównywalny do tego, jaki dostarczają grzejniki w systemie C.O.
Artykuły powiązane
systemy solarne

Systemy solarne w domu jednorodzinnym

Nowoczesne systemy solarne w domu jednorodzinnym? Dzięki nowej, szerokiej ofercie udoskonalonych rozwiązań Solar Reynaers Aluminium oszczędności i ekologia idą w parze. Podsumowując roczne wydatki na energię, pomyślmy o zainstalowaniu energooszczędnych systemów, które pozwolą odciążyć nasz domowy budżet...
kolektory słoneczne

Czy warto inwestować w instalacje solarne?

W rozważaniach na temat zakupu instalacji solarnej nasi klienci trafiają na kategorie ekonomiczne i wątpliwości natury technicznej. Nieraz zdarza się, że zadają pytania, jak zamontować kolektory w nietypowych sytuacjach i kiedy taka instalacja się zwróci?.

W rozważaniach na temat zakupu instalacji solarnej nasi klienci trafiają na kategorie ekonomiczne i wątpliwości natury technicznej...
gejzer

Geotermia - moc z wnętrza Ziemi

Geotermia jest to jednym z rodzajów odnawialnych źródeł energii. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ciepło z Ziemi. Jest to właściwie bardzo trafne określenie, gdyż energia geotermalna polega na wykorzystywaniu cieplnej energii wnętrza ziemi, szczególnie z działalności wulkanicznej i sejsmicznej. Wykorzystywana jest na całym świecie - szczególnie ważna rolę odgrywa na Islandii, ale również w Polsce możemy spotkać się z jej wykorzystaniem.
 
    Najlepsze projekty domów