X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Paleta barw Tikkurila Optiva
Autor:  Tikkurila
Źródło:  Tikkurila
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Paleta barw Tikkurila Optiva

Wnętrza w tonacjach niebieskich

Niebieski to jeden z najpiękniejszych odcieni natury. Jego urok w szczególności doceniamy w okresie letnim - kojarzy nam się z niebem i morze, przynosi wrażenie swobody i świeżości. Z obawy przed nadaniem wnętrzom chłodnego charakteru, rzadko wprowadzamy go do naszych domów. Jednak odpowiednio dobrany, pozwoli stworzyć piękne aranżacje. Inspiracje Tikkurila ułatwią stworzenie idealnie zgranych kompozycji kolorystycznych, w których główną rolę odegra niebieska barwa.
Artykuły powiązane
sypialnia

Sypialnia na poddaszu – aranżacja

Adaptacja poddasza może być dobrym pretekstem do przeniesienia w to miejsce sypialni. Urocze skosy tworzą romantyczny klimat, jednak ergonomiczne wykorzystanie owej przestrzeni jest dużo trudniejsze niż w przypadku pomieszczeń z prostymi ścianami.
dekoracje ścienne

Wzór na ścianę, czyli uzupełnienie aranżacji

Paski, kraty, cętki, kwiaty. Jest ich mnóstwo, potrafią zachwycić ekspresją, rysunkiem czy zestawieniem barw. Wzory, bo o nich mowa, są jednak kapryśne i wymagają starannie dobranego towarzystwa. Inaczej, stworzą przytłaczający chaos. Jeśli jednak dobrze się nimi posłużyć, pomogą wykreować indywidualny charakter w każdym wnętrzu...
farba niebieska

Aranżacje w kolorze indygo

Jedną z najmodniejszych barw tego roku jest niebieski w odcieniu indygo. Ten intensywny i nasycony kolor jest obecny wszędzie: w ubraniach, dodatkach, makijażu ale także we wnętrzach.

Indygo, to kolor który odnajdziemy w palecie barw pomiędzy ciemnym niebieskim a fioletem. Ta wyjątkowa barwa jest dziś inspiracją dla designerów mebli i wnętrz, a także dla projektantów mody. Indygo króluje obecnie na wybiegach pokazów Caroliny Herrery, Versace czy Ungaro...
 
    Najlepsze projekty domów