X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Podłoga wykonana z drewna jest trwała i piękna
Autor:  Chapel Parket Polska
Źródło:  Chapel Parket Polska
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
podłogi

Podłogi mocne jak dąb

Dąb to majestatyczne drzewo, symbol siły, witalności i potęgi. Pochodzące z niego drewno charakteryzuje się trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Z uwagi na te właściwości, dębowe podłogi cieszą się popularnością.
Artykuły powiązane
podłoga drewniana

Dwie „piękności” z Brazylii – Tauari i Lapacho

Coraz bardziej znane staje się piękne drewno z Brazylii - rzadko spotykane w naszych wnętrzach drewno Tauari oraz zdecydowanie popularniejsze drewno Lapacho. Te dwa egzotyczne gatunki posiadają wysokie walory użytkowe, dobre parametry techniczne oraz piękną barwę z wyraziście zaznaczonym unerwieniem.
deski podłogowe

Afrykańskie inspiracje w domu

Planując aranżację domu staramy się, aby poszczególne jego elementy współgrały ze sobą i tworzyły harmonijną całość. Odpowiednio dobrana podłoga to jeden z najważniejszych detali dobrze urządzonego wnętrza. Dodaje mu charakteru i niepowtarzalnego stylu. Firma DLH Poland oferuje deski Iroko, które dzięki swoim właściwościom możemy zastosować nie tylko jako podłogi, ale również blaty kuchenne czy parapety.
podłoga drewniana

Podłogi dębowe - klasyka w najlepszym wydaniu

Dąb – Quercus – symbol siły. Wykorzystywany od tysięcy lat solidny budulec. Jeden z najbardziej cenionych, także w branży podłóg drewnianych. To właśnie dębowe powierzchnie cieszą się dużą popularnością wśród klientów, nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, ale także na możliwość wyboru jednej z licznych dębowych wariacji.
 
    Najlepsze projekty domów