X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, biały
 

Tytuł:  Nieprzemijający urok klasyki
Autor:  Klose
Źródło:  Klose
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Nieprzemijający urok klasyki

Nieprzemijający urok klasyki

Wyrafinowany szyk, pałacowy przepych czy stylowy umiar – klasyczny styl daleki jest od jednoznaczności. Jego kwintesencją jest harmonia linii, elegancja oraz szlachetność materiałów. Klasyka jest niewyczerpane źródło inspiracji dla domowych wnętrz – warto z niego korzystać, by stworzyć prawdziwie unikalną przestrzeń.
Artykuły powiązane
salon

Biel i czerń - nie tylko zimą

Duet czerni i bieli odnajdziemy bez trudu w wiosenno-letnich kolekcjach Chanel, Chivenchy, czy Stelli McCartnej. Ten wyrazisty duet kolorystyczny nie musi się ograniczać tylko do naszej szafy – kontrasty kochają nie tylko projektanci mody.
Czerń i biel to zestawienie kolorystyczne, które możemy wykorzystać kreując oryginalną aranżację domowego wnętrza...
komplet wypoczynkowy

Salon w bieli

Podczas urządzania salonu zastanawiamy się nie tylko nad kolorem ścian, ale także mebli i dodatków. Odpowiednie dopasowanie barw może mieć decydujący wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu. Często jednak zapominamy o najprostszym rozwiązaniu - zaaranżowaniu wnętrza w białym kolorze...
stół

Aranżacja wokół stołu

Stół to centralny punkt każdego salonu. Wokół niego toczy się życie towarzyskie i rodzinne biesiadowanie. Jest też ważnym elementem wystroju, dlatego warto postawić na model solidny i podkreślający charakter wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów