X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Podłogi Finishdeska Dąb Bielony
Autor:  FINISHPARKIET
Źródło:  FINISHPARKIET
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
podłoga

Biały nie musi znaczyć: zimny

Kolor biały optycznie powiększa mieszkanie. Doskonale wpisuje się we wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, w którym dominuje prostota, minimalizm i przejrzystość. Uniwersalność tego koloru sprawia, że dobrze wkomponuje się w niemal każdą kolorystykę.
Artykuły powiązane
podłoga

Urok jesionowej podłogi

Jesion to gatunek drzewa występujący w Europie i Azji. Jest jednym z najbardziej długowiecznych drzew na naszej planecie i potrafi dożyć nawet kilkuset lat. Drewno z jesionu jest bardzo twarde, trwałe i wytrzymałe, dlatego też jesionowe podłogi lepiej znoszą użytkowanie od powszechnie stosowanych posadzek bukowych czy dębowych.
sklep

Podłoga do zadań specjalnych

W biurach, restauracjach czy ekskluzywnych butikach wystrój wnętrza stanowi nieodzowny element wizerunku firmy, a podłoga to jego niezaprzeczalna podstawa. Oprócz walorów estetycznych posadzka musi być również wyjątkowo odporna na zniszczenia i ścieranie.
podłogi

Właściwa pielęgnacja litych podłóg drewnianych

Lita podłoga drewniana uważana jest za ponadczasowe rozwiązanie. Często jednak zapominamy, że drewno, które jest surowcem naturalnym, pomimo obróbki technologicznej i profesjonalnego wykończenia, z czasem może ulec zużyciu. Wystarczy jednak zastosować się do kilku prostych wskazówek, aby utrzymać drewnianą powierzchnię w doskonałej kondycji przez wiele lat.
 
    Najlepsze projekty domów