X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia w stylu minimalistycznym
Autor:  Cameleo
Źródło:  Cameleo
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Trwałe i estetyczne struktury dekoracyjne

Urządzanie mieszkania nie jest wyłącznie zabiegiem o charakterze dekoracyjnym. Każde pomieszczenie ma bowiem swoją specyfikę, która wymaga zastosowania określonych rozwiązań aranżacyjnych. W przypadku kuchni czy łazienki czynnikiem decydującym jest nieustanna obecność wody.
Artykuły powiązane
dom jednorodzinny

Etapy budowy domu

Skomplikowany, na pozór, proces budowy domu można podzielić na etapy. Działając zgodnie z ogólnym planem dotyczącym każdego z nich i dysponując odpowiednią wiedzą, budowa domu może stać się całkiem przyjemnym przedsięwzięciem.
Kuchnia

Farba lateksowa, szorowalna czy zmywalna?

Jest wiele farb określanych jako zmywalne i szorowalne, jednak czy takie określenia zawsze znajdują potwierdzenie w recepturze produktu? Doradca marki Tikkurila podpowiada co sprawdzić aby wybrać farbę, której odporność na zabrudzenia pozytywnie zadziwi.
kuchnia

Edytor blatów i nowa baza płytek ceramicznych

Producent oprogramowania do projektowania wnętrz, firma CAD Projekt K&A, poinformowała, że w programie przeznaczonym do planowania i wyceny wnętrz kuchennych CAD Kuchnie, pojawiła się nowa funkcja ‘Edytor blatów’, pozwalająca na edytowanie umieszczonych w projekcie blatów i ich rysunków...
 
    Najlepsze projekty domów