X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jasny styl, czyli jak we wnętrzu stworzyć skandynawski klimat
Autor:  Benjamin Moore
Źródło:  Benjamin Moore
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Jasny styl, czyli jak we wnętrzu stworzyć skandynawski klimat

Styl skandynawski staje się coraz bardziej popularny. Pragniemy, by wnętrza, w których mieszkamy były jasne, oryginalnie urządzone, a przy tym funkcjonalne. Takie rozwiązania zestawiamy z industrialnymi elementami wystroju, czy stylem Nowa Anglia. Oto kilka wskazówek, jak uzyskać taki klimat w domowym wnętrzu.
Artykuły powiązane
salon

Kolor Roku 2011 w architekturze wnętrz

Mus z limonki, czyli Kolor Roku 2011, jest barwą przyjazną, dodającą pozytywnej, naturalnej energii. Należy ona do gamy kolorów jasnych, tak więc nie zmniejsza optycznie przestrzeni. W żółtawym świetle zyskuje na lekkości, niosąc odprężenie i błogość. Przywodzi na myśl sielskie pejzaże pełne wiosennych łąk. Przy oświetleniu o lekko niebieskawej barwie lub będąc
w miejscach zacienionych, zyskuje na drapieżności i motywuje do działania. Zatem sprawdzi się niezależnie od pory roku – zimą dodając energii, a latem przyjemnie wyciszając.
salon

Lekkie, nowoczesne i naturalne wnętrza w stylu duńskim

Duńska architektura i aranżacje znane są na całym świcie z prostoty oraz funkcjonalności. Nic więc dziwnego, że wielu architektów czerpie natchnienie z duńskiego stylu. Jak sprawić, aby nasze mieszkanie wyglądało jak to rodem z Kopenhagi?
salon

Modne wnętrza w stylu skandynawskim

We wnętrzach w stylu skandynawskim króluje jasność, światło i przestronność. To kuszący pomysł na aranżację nie tylko ze względu na wystrój. Wnętrza skandynawskie wyposażone są w bardzo funkcjonalnie meble i dodatki, dzięki którym są także praktyczne.
 
    Najlepsze projekty domów