X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, czarny
 

Tytuł:  Angel Wawel, salon z jadalnią
Autor:  Angel Poland Group
Źródło:  Angel Poland Group
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
spa

Luksusowe apartamenty i penthouse z widokiem na Wawel

Angel Wawel to niezwykła inwestycja na skalę europejską. Ten największy penthouse w Polsce będzie miał prawie 700 metrów kwadratowych powierzchni i wspaniałą lokalizację z widokiem na Wawel.
Artykuły powiązane
kopalnia

Nowe wcielenie Kopalni "Julia" w Wałbrzychu

Już wkrótce, teren „Starej Kopalni” zamieni się w pełne życia centrum kultury i rozrywki. Kluby muzyczne, restauracje, kawiarnie, siedziby organizacji pozarządowych – to tylko niektóre z atrakcji, które już wkrótce będą dostępne dla mieszkańców Wałbrzycha.
osiedle

Poza centrum bliżej siebie i ludzi

Polskie miasta rosną. Rozwój osiedli nowo powstających dzielnic rodzi zupełnie nowe możliwości. Dlatego przy wyborze lokalizacji mieszkania warto wziąć pod uwagę nie tylko odległość od centrum, ale też to, jaką wartość dodaną oferuje nasza nowa okolica.
projekt

Zrównoważone projektowanie w służbie mieszkańców Wrocławia

W ramach projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”, 29. marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyło się seminarium „Zrównoważone projektowanie”. Przedstawiciele branży deweloperskiej, środowiska architektów i firm budowlanych dyskutowali o zrównoważonym projektowaniu i o projekcie osiedla wzorcowego Nowe Żerniki (WUWA 2).
 
    Najlepsze projekty domów