X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, biały
 

Tytuł:  Komplet kuchennych akcesoriów
Autor:  Dekoria.pl
Źródło:  Dekoria.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Kuchenne akcesoria

Kuchenna moda

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych kobiet, Dekoria.pl stworzyła ciekawą linię kompletów kuchennych. Prezentuje ona równowagę między codziennymi obowiązkami a przyjemnością otaczania się pięknymi i estetycznymi przedmiotami.
Artykuły powiązane
zasłony

Odrobina elegancji w kuchni

Odrobinę elegancji i gustownego wystroju nie powinno zabraknąć nawet w niedużej kuchni. Tam gdzie istotny jest każdy szczegół, powinny się znaleźć dodatki nadające wnętrzu wyjątkowy charakter. Doskonałym przykładem są nowe programy kuchenne Sweet Home i Coffee&Wine od Dekoria.pl.
tkaniny

Kuchnia na miarę

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Obie te cechy doskonale łączy styl skandynawski, odznaczający się minimalizmem i prostotą wzorów.
obrusy

Obrus - podstawa dekoracji stołu

Tak jak ubiór zdobi człowieka, tak elegancki obrus stanowi podstawę stylowo udekorowanego stołu. Wykwintne przyjęcia czy wystawne kolacje nie mogą obyć się bez perfekcyjnie wyprasowanego, nieskazitelnie czystego obrusu. Plamoodporne obrusy Rosa, Fiore i Akant marki Vittore Comforto dodadzą majestatu uroczystym spotkaniom, a ich roślinne zdobienia podkreślą piękno porcelanowej zastawy...
 
    Najlepsze projekty domów