X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia w stylu rosyjskim
Autor:  Media Forum
Źródło:  Media Forum
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
meble do salonu

Mieszkanie w stylu rosyjskim

Aranżacja wnętrza w stylu carskiej Rosji to doskonały wybór dla każdego, kto uwielbia luksus, złote obicia i przepych. Ta jedyna w swoim rodzaju stylizacja pasuje jednak nie tylko do pałaców czy wszelkich domostw, równie dobrze może sprawdzić się także w mieszkaniu. Wszystko zależeć będzie od dobrej jakości kompozycji i dobrania odpowiednich dodatków, barw oraz mebli.
Artykuły powiązane
salon

Aranżacje wnętrz - jaki styl wybrać?

Trendy są wszechobecne, wpływają na kształt życia i codzienny nastrój. Style ewoluowały przez wieki, w zależności od okresu historycznego, nastrojów i warunków społecznych. Epoki przenikały się nawzajem, a dzięki umownym granicom zamknięto je w ramach czasowych - tzw. kierunkach.
drzwi wewnętrzne

Nowoczesna stylistyka wnętrz

Pod pojemną definicją stylu nowoczesnego kryje się co najmniej kilka trendów, których wspólnym celem jest przyjazne wnętrze, spełniające wysokie standardy funkcjonalności i pomysłowego designu.

Jednym z głównych wyznaczników tej aranżacji jest prostota i oszczędne operowanie dekorem, charakterystyczne dla minimalizmu. Nowoczesna stylistyka na tym jednak nie poprzestaje.
salon

Styl industrialny we wnętrzu

Lofty, czyli apartamenty mieszkalne, aranżowane w obiektach poprzemysłowych, pojawiły się w ofercie polskich nieruchomości, kilkanaście lat temu. Wyeksponowane stalowe podciągi, kolumny wspierające wielkopowierzchniową konstrukcję loftów, to elementy aranżacji, charakterystyczne dla stylu industrialnego.
 
    Najlepsze projekty domów