X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, czarny
 

Tytuł:  Roleta rzymska i obrus do kuchni
Autor:  Dekoria.pl
Źródło:  Dekoria.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
zasłony

Odrobina elegancji w kuchni

Odrobinę elegancji i gustownego wystroju nie powinno zabraknąć nawet w niedużej kuchni. Tam gdzie istotny jest każdy szczegół, powinny się znaleźć dodatki nadające wnętrzu wyjątkowy charakter. Doskonałym przykładem są nowe programy kuchenne Sweet Home i Coffee&Wine od Dekoria.pl.
Artykuły powiązane
poduszki

Sztuka dekoracji wnętrz

Samodzielne zaprojektowanie wnętrza własnego domu to z jednej strony spełnienie marzeń, z drugiej natomiast – prawdziwe wyzwanie, które niejednego przeraża. Jak więc samemu sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, aby szybko i „bezboleśnie” urządzić piękną i funkcjonalną przestrzeń?...
salon

Salon w stylu angielskim

Dekorując stylowy salon, poza wiedzą z zakresu aranżacji, warto mieć oryginalny i ciekawy pomysł. Systematycznie go realizując, wybierajmy dodatki dodające wnętrzu elegancji. Klasyczne i unikalne dekoracje, inspirowane stylem londyńskich salonów, odmienią dotychczasowy wystój mieszkania.
Kuchenne akcesoria

Kuchenna moda

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych kobiet, Dekoria.pl stworzyła ciekawą linię kompletów kuchennych. Prezentuje ona równowagę między codziennymi obowiązkami a przyjemnością otaczania się pięknymi i estetycznymi przedmiotami.
 
    Najlepsze projekty domów