X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia, dekoracje ścienne, wzory kwiatowe
Autor:  Tikkurila
Źródło:  Tikkurila
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
jadalnia

Florystyczne motywy na ścianach

Ornamenty inspirowane motywami roślinnymi to modne akcenty, które tworzą we wnętrzu przyjazny klimat. Wystarczą jedynie kolorowe farby i modne inspiracje i szablony aby samodzielnie wyczarować na ścianie gustowne dekoracje. Jak udekorować ściany kwiecistymi wzorami?

Natura jest nieskończonym źródłem inspiracji. Warto przenieść jej fragment do naszych mieszkań w formie subtelnych dekoracji. Wijące się kształty zwiewnych liści, rozkwitających kwiatów, ziół i traw idealnie pasują do każdego stylu aranżacji – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.
Artykuły powiązane
drzwi szklane

Szklane drzwi wewnętrzne

Nasz wymarzony dom powinien być idealny pod każdym względem. Dlatego chcemy, aby drzwi wewnętrzne także pasowały do wystroju całego wnętrza. Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych VITRIO to szesnaście oryginalnych modeli, dzięki którym stworzymy wyjątkowy klimat we wszystkich pomieszczeniach.

Drzwi to istotny element aranżacji wnętrza. To od wyboru skrzydeł drzwiowych, rodzaju podłogi i koloru ścian najczęściej rozpoczynamy urządzanie naszego domu...
tapety

Powiększanie wnętrz kolorem

Dobór odpowiedniej kolorystyki w sposób kluczowy wpływa na charakter i klimat wnętrza. Barwy oddziaływują nie tylko na nasze samopoczucie i nastrój, ale również odgrywają znaczną rolę przy ustalaniu stylu danego pomieszczenia. Poniżej bank cennych porad z Praktikera na temat zestawiania kolorów i ich funkcji...
dekoracje

Kratka czyli układ idealny

Linie w poziomie i pionie. Zrównoważenie, porządek i spokój to cechy, za które kochamy kratkę. We wnętrzu kratka wprowadza rodzaj klasycznej, ale często też stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny. Za co ją kochamy we wnętrzach?
 
    Najlepsze projekty domów