X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie
 

Tytuł:  Jadalnia, sufit podwieszany
Autor:  Armstrong
Źródło:  Armstrong
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
biuro

Lofty - aranżacja wnętrz postindustrialnych

Styl postindustrialny znajduje coraz szersze grono entuzjastów. Są nimi nietuzinkowi ludzie: artyści, dziennikarze i architekci, których pomysły wykraczają często poza utarte schematy aranżacji wnętrz.

Wielkie okna, wysokie nawet na pięć metrów sufity, betonowa podłoga i otwarta przestrzeń...
Artykuły powiązane
salon

Lofty w stylu orientalnym i industrialnym

W Woronicza Qbik na warszawskim Mokotowie powstały pierwsze lofty pokazowe. Oryginalne mieszkania urządziła projektantka - Justyna Smolec, która proponuje dwa, zupełnie różne style aranżacji wnętrz. Na miłośników wschodnich kultur czeka mieszkanie w stylu orientalnym, a wielbiciele typowo loftowego, surowego klimatu odnajdą się w przestronnym lofcie o charakterze industrialnym.
recepcja

Aranżacja nowoczesnej recepcji w biurze

Recepcja jest wizytówką instytucji, do której przychodzimy, dlatego powinna być oryginalnie zaaranżowana. Obecnie wnętrza te są bardzo intrygujące i bardzo często na pierwszy rzut oka nie przypominają klasycznego wystroju biurowego.
biuro

Przestrzeń z duszą

Współczesne trendy w projektowaniu wnętrz roztaczają przed architektami oraz specjalistami od designu i wzornictwa szerokie pole do popisu. Dzięki wyobraźni i dostępnym na rynku rozwiązaniom każda przestrzeń może stać się wyjątkowa, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.
 
    Najlepsze projekty domów