X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Jadalnie, czarny
 

Tytuł:  Bufet, sufit podwieszany INFUSIONS CANOPY
Autor:  Armstrong
Źródło:  Armstrong
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
biuro

Przestrzeń z duszą

Współczesne trendy w projektowaniu wnętrz roztaczają przed architektami oraz specjalistami od designu i wzornictwa szerokie pole do popisu. Dzięki wyobraźni i dostępnym na rynku rozwiązaniom każda przestrzeń może stać się wyjątkowa, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.
Artykuły powiązane
hol

Metal, jako materiał wykończeniowy

Metal, to popularny materiał wykończeniowy, który bardzo często pojawia się we współczesnej architekturze. Jest trwały, plastyczny i nowoczesny. Jego industrialny charakter i specyficzną surową estetykę doceniają szczególnie projektanci nowoczesnych obiektów architektonicznych oraz wnętrz.
Sufity

Idealna powierzchnia sufitu podwieszanego

Sufity podwieszane to najpopularniejsze rozwiązanie stosowane we wnętrzach o różnym przeznaczeniu. Dziś montuje się je nie tylko w biurowcach, ale również w budynkach edukacyjnych, placówkach opieki zdrowotnej, centrach handlowych czy w halach lotnisk.
Sufit podwieszany

Sufity podwieszane i akustyka wnętrz

Tradycyjny, otynkowany sufit nie zdaje egzaminu wszędzie tam, gdzie komfort akustyczny odgrywa szczególnie ważną rolę. Zastosowanie sufitu podwieszanego to doskonały sposób na kształtowanie optymalnych warunków akustycznych, pozwalający jednocześnie na pełną swobodę wizualnego kreowania wnętrz.
 
    Najlepsze projekty domów