X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
wnętrze

Na spektakl do klubu wioślarza!

W naszym kraju przybywa miejsc, które od zapomnienia i popadnięcia w ruinę ocalił zastrzyk państwowej gotówki lub wsparcie prywatnych inwestorów. Przykładem może być nowa siedziba wrocławskiego Instytutu Grotowskiego przy ul. Na Grobli 30/32. Dawniej znajdował się tutaj secesyjny zespół budynków należący do Klubu Wioślarskiego. Renowacja prowadzona przez firmę Integer S.A. trwała około 16 miesięcy i przywróciła obiekt do dawnej, zapomnianej świetności.
opera

Architektura dla melomanów - Opera Wrocławska

We Wrocławiu przybywa ciągle miejsc, w których możliwe jest zorganizowanie prestiżowych imprez na wielką skalę. Dla fanów piłki nożnej lub rocka powstaje stadion. Miłośnicy muzyki klasycznej, podczas Międzynarodowego Kongresu Richarda Wagnera, mogli obejrzeć dzieła kompozytora w pięknie wyremontowanej Operze Wrocławskiej.
Dwór Opatów Cysterskich

Nieznane historie znanych miejsc

W naszym kraju nie brakuje pięknych budowli. Mijamy je codziennie, często nie znając ich zabytkowej rangi ani intrygujących historii, które w sobie kryją. Bo czy odwiedzając miejską bibliotekę przy ulicy Franciszkańskiej 18 w Świdnicy, zdajemy sobie sprawę, że znajdujemy się w murach dawnego pałacu?
 
    Najlepsze projekty domów