X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Farba biała Tikkurila
farba

Autor:  Tikkurila
Źródło:  Tikkurila

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
farba

Bezpieczne farby do pokoju dziecka

Polskie Towarzystwo Alergologiczne przebadało 8 produktów marki Tikkurila: farby Super White, Pure White, z linii Optiva, a także emalię Everal Aqua Semi Matt i udzieliło im swojej rekomendacji. Oznacza to, że bez obaw można nimi malować pomieszczenia, w których przebywają najmłodsi.
jadalnia

Nowe farby do odważnych aranżacji

Farby Tikkurila Optiva zyskały bardziej ekologiczną recepturę oraz nowe opakowania – ich kolorem przewodnim jest teraz prestiżowa czerń. Nie bez powodu. Optiva daje swoim użytkownikom same korzyści: cztery stopnie połysku do wyboru, bogatą kolorystykę oraz wysoką wydajność i siłę krycia.
Pokój dziecka

Kolorowy, piękny i bezpieczny pokój dziecka

Dzieciństwo kształtuje całe późniejsze życie człowieka. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzinne ciepło i poczucie stabilności, jest tak samo ważne jak estetyka otaczająca najmłodszych domowników. Warto więc zadbać o to, by pokój dziecka zachwycał magicznym, pełnym uroku klimatem, a jednocześnie był w pełni bezpieczny.
pokój dziecka

Kolorowe chwile dzieciństwa

Dzieciństwo najczęściej kojarzy nam się z zabawą i beztroską. Dzieci mają bogatą wyobraźnię i często nieograniczoną fantazję. Potrafią wykorzystać na swój własny sposób niemal każdy przedmiot, niejednokrotnie przysparzając rodzicom niemało kłopotów.
 
    Najlepsze projekty domów