X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Płytki gresowe w holu
płytki ceramiczne

Autor:  
Źródło:  

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
płytki ceramiczne

Ceramika na podłodze

Płytki ceramiczne są materiałem o bardzo dużej gamie kolorów, wzorów i faktur. Dzięki temu bardzo chętnie stosowane są do wykańczania wnętrz. Biorąc pod uwagę wykończenie oraz cechy techniczne, można dobrać płytki różnych rodzajów takich jak glazura, terakota czy gres.
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
Kolekcja Saragossa marki Ceramstic

Pustynna burza

Kolory ziemi w aranżacji wnętrz cieszą się niesłabnącą popularnością. Ciepłe beże i brązy kojąco wpływają na nasze zmysły, tworząc atmosferę spokoju i relaksu. W takiej stylistyce utrzymana jest najnowsza kolekcja Saragossa marki Ceramstic.
łazienka

Jak dobrze wybrać płytki do mieszkania

Na rynku dostępny jest szeroki wybór płytek. Wykańczając mieszkanie należy pamiętać, że nie ma płytki, która idealnie będzie nadawać się do każdego pomieszczenia. Przed rozpoczęciem remontu warto dobrze przemyśleć, jakie płytki ceramiczne będą najlepsze.
 
    Najlepsze projekty domów