X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Pokój dziecka, zestaw mebli Nelly
pokój dziecka

Autor:  Steens
Źródło:  Steens

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
pokój dziecka

Prawdziwe królestwo malucha

Przed nami początek roku szkolnego. Zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy. Dzięki sklepom internetowym nie muszą być tylko obowiązkiem - ze sklepem www.MebleDlaDziecka.pl staną się czystą przyjemnością!
pokój dziecka

Pokój nastolatka

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, że wrasta ze słodkich różowych kocyków, zasłon z pszczółkami czy łóżeczka w kształcie samochodu. Dzieci dorastają, zmieniają upodobania i pragną aby przestrzeń, w której mieszkają odzwierciedlała zmiany, jakie w nich zachodzą. Pośród produktów marki BAGGI Design, znalazła się kolekcja „Dragons“, która z pewnością sprosta wymaganiom niejednego młodego człowieka i doskonale trafi w gusta wielu rodziców.
pokój dziecka

Przygoda w pokoju malucha

Urządzenie pokoju malucha często jest dla rodziców niełatwym zadaniem. Jak zorganizować dziecku przestrzeń funkcjonalną, bezpieczną, a zarazem zgodną z gustem naszej pociechy? W odpowiedzi na to pytanie marka BAGGI Design przedstawia kolekcję mebli „Afryka“, która przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i zafascynowanego światem malucha.
Kolorowa szafa w pokoju dziecka

Dobrze urządzony pokój dziecka

Pokój dziecięcy to miejsce, które w miarę dorastania naszej pociechy, wymaga wprowadzania zmian. Trzeba więc od początku urządzać go w sposób praktyczny i funkcjonalny. We wrześniu uczniowie wracają do szkół, dlatego koniec wakacji to idealny moment na reorganizację pokoju naszej pociechy.
 
    Najlepsze projekty domów