X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Klasyczny prysznic z funkcją hydra i relaksująca, szeroka
armatura sanitarna

Autor:  Oras
Źródło:  Oras

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
Bateria łazienkowa

Nowoczesne prysznice – eko radość z kąpieli

Większość z nas, na co dzień, chętniej korzysta z szybkiego prysznica niż kąpieli w wannie. Kąpiel w strumieniach to najlepszy relaks, po męczącym dniu w pracy pozwala szybko się zregenerować. Wśród dostępnych na rynku baterii i paneli prysznicowych można znaleźć rozwiązanie podnoszące komfort kąpieli, a jednocześnie oszczędzające wodę. To 100 proc. przyjemności i mniejsze rachunki.
Bezdotykowa bateria łazienkowa

Światowy design w łazience

Światowy design w łazience? Teraz to możliwe. Wśród baterii Oras znajdziemy linię zaprojektowaną przez włoski dom projektowy Alessi – Il Bagno Alessi One. To nowoczesna armatura o minimalistycznych kształtach i zupełnie nowatorskim podejściu do użytkowania.
łazienka

Łazienka przyjazna dzieciom

Projektując wystrój mieszkania, w którym domownikami są także małe dzieci, staramy się aby przestrzeń była zarówno przyjazna, jak i bezpieczna. Szczególnych udogodnień wymaga łazienka, w której nasza pociecha będzie stawiać pierwsze kroki w samodzielnym dbaniu o higienę. Podpowiadamy. o jakich rozwiązaniach warto pamiętać.
armatura sanitarna

Armatura kluczem do funkcjonalnej wanny

Estetyka, funkcjonalność, sposób montażu, poziom zużycia wody – to tylko niektóre z kwestii, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć przy wyborze baterii wannowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby zakup okazał się inwestycją na lata.
 
    Najlepsze projekty domów