X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Lepszy nastrój domowników
salon

Autor:  Termo Organika
Źródło:  Termo Organika

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
salon

Awangarda we własnym M

Zjawisko awangardy pojawiło się na początku XX w. Jej twórcy odrzucali dotychczasowy dorobek kulturowy, poszukując nowych rozwiązań. Awangarda powołała do życia m.in.: Futuryzm, Ekspresjonizm, Kubizm, Dadaizm, Surrealizm, Fowizm i Konstruktywizm.
projekt domu

Studia na architekturze

Architektura uważana jest za elitarny i bardzo trudny kierunek studiów technicznych. Z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Liczba studentów przyjmowana w drodze rekrutacji jest niewielka. Studenci architektury przygotowują się do pracy odpowiedzialnej i twórczej. Nabywają wiedzę z różnych dziedzin technicznych, humanistycznych przyrodniczych, plastycznych i ekonomicznych...
domy piętrowe

Modernistyczne elewacje w drewnianej oprawie

Do stylu modernistycznego bardzo chętnie wracają współcześni architekci. Surowy charakter były coraz częściej przełamują elementy wykończeniowe z materiałów naturalnych. Nadają one bryle naturalny i ciepły charakter. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom estetycznym i praktycznym otrzymało specjalne miejsce we współczesnej architekturze.
wnętrze

Złoto w siatce - wnętrze Centrum Bankowości Prywatnej PKOBP

18 października w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL". Tym razem Robert Majkut opowie o wnętrzach Centrum Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego.
 
    Najlepsze projekty domów