X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Domy jednorodzinne w technologii SILKA YTONG
Domy jednorodzinne

Autor:  XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło:  XELLA Polska Sp. z o.o.

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
Domy jednorodzinne

Modny kolor elewacji

Wygląd i kolor elewacji to wizytówka domu i jego gospodarzy. Choć paleta barw obfituje w całe mnóstwo kolorów, trzeba wiedzieć, jakie skojarzenia budzą poszczególne odcienie i w jaki sposób oddziałują na wygląd bryły budynku.
paleta kolorów

Elewacja w modnym kolorze

Decyzja o kolorystyce elewacji i zdobień podejmowana jest już na etapie projektowania budynku. Odpowiednio dobrany kolor pomoże podkreślić walory każdego budynku, optycznie obniży lub powiększy jego bryłę. Dostępne w szerokiej palecie barw materiały wykończeniowe umożliwią realizację najśmielszych projektów architektonicznych...
paleta kolorów

Luksusowe kolory

Egzotyczne wycieczki sprzyjają wypoczynkowi, ale są również doskonałą okazją do poznania kultury, obyczajów i sztuki dalekich zakątków globu. Często nasze wspomnienia z podróży przywołują kolory, kształty i wzory, które kojarzą się nam z konkretnym regionem świata. Jednym z owoców wakacyjnych obserwacji może być przeniesienie egzotycznego klimatu do domowych wnętrz.
salon

Harmonia czy kontrast? Zestawianie barw we wnętrzu

Kolor jest ważnym elementem, który może stworzyć cały wystrój domowego wnętrza. Najlepsze efekty osiągniemy poprzez umiejętne łączenie w jednym pomieszczeniu różnych odcieni. Nie jest to proste zadanie, jednak warto poświęcić czas i uwagę na stworzenie takiej kompozycji kolorów, która nada naszej aranżacji wyjątkowy charakter.
 
    Najlepsze projekty domów