X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Nieszablonowe lampy biurkowe
lampy

Autor:  Kare design
Źródło:  Kare design

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
regały

Wygodne domowe biuro

Co zrobić, aby powakacyjny powrót do biura okazał się przyjemny? Jest na to sposób! Można zaaranżować je na nowo. Popuśćmy więc wodze fantazji i nie ulegajmy tradycyjnym, sztywnym normom biurowego wystroju. Stwórzmy miejsce, w którym będziemy przede wszystkim dobrze się czuć, do którego będziemy chętnie wracać, niezależnie od obowiązków, jakie na nas czekają.
biuro

Jak stworzyć ergonomiczne stanowisko pracy?

Co zrobić żeby praca przy biurku nie była męczarnią i jak zapobiegać przewlekłym dolegliwościom kręgosłupa? Dla osób, które przez większość czasu w pracy siedzą przy biurku, priorytetem powinna być organizacja ergonomicznego stanowiska.

Według ogólnopolskich badań „Ergotest”, tylko 2% ankietowanych pracuje na stanowiskach, które całkowicie spełniają wymogi ergonomii*. Z kolei aż 53% badanych pracujących za biurkiem odczuwa bóle pleców lub karku.
meble do salonu

Barwne i wzorzyste meble

Jesiennie,deszczowo i pochmurnie? Jest tak tylko za oknem. Nowości w salonie 9 design sprawiają, że cały czas cieszymy się letnią, słoneczną aurą. Urzekają kolorami i zarażają optymizmem, zachwycają wzornictwem i zaskakują oryginalnością.
meble do salonu

Geometria w modzie

Geometryczne kształty powracają do wnętrz w najróżniejszych, abstrakcyjnych kombinacjach. Figury jak trójkąt, prostokąt czy romb możemy podziwiać zarówno w trójwymiarowych wersjach mebli, jak również jako wzory na dodatkach do mieszkania.
 
    Najlepsze projekty domów