X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Deski iFLOOR z Teaku
Deski iFLOOR z Teaku

Autor:  DLH Poland
Źródło:  DLH Poland

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
Deski iFLOOR z Teaku

Szykowny akcent w nowoczesnych wnętrzach

W nowoczesnych wnętrzach utrzymanych w minimalistycznym charakterze, elementem dekoracyjnym może stać się elegancka podłoga z drewna egzotycznego. Wybierając rodzaj drewna musimy więc brać pod uwagę, nie tylko jego parametry techniczne, ale także wygląd. Unikalne usłojenie będzie stanowić elegancki akcent we wnętrzach, w których natura i nowoczesność wzajemnie się przenikają tworząc harmonijną i stylową aranżację.
domy piętrowe

Modernistyczne elewacje w drewnianej oprawie

Do stylu modernistycznego bardzo chętnie wracają współcześni architekci. Surowy charakter były coraz częściej przełamują elementy wykończeniowe z materiałów naturalnych. Nadają one bryle naturalny i ciepły charakter. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom estetycznym i praktycznym otrzymało specjalne miejsce we współczesnej architekturze.
Deski tarasowe iDECK z Modrzewia Syberyjskiego w rustykalnej aranżacji tarasu.

Tarasy z najdalszych zakątków świata

Egzotyczne drewno pozwala stworzyć tarasy i altany, które dzięki unikalnej kolorystyce wykreują wyjątkowe przydomowe przestrzenie, przywołujące wspomnienia dalekich, egzotycznych podróży. Firma DLH Poland w swojej ofercie posiada szeroką paletę desek tarasowych iDECK pochodzących z Azji, Afryki i Ameryki Południowej, które prócz niezwykłej kolorystyki gwarantują wyjątkowe parametry użytkowe.
sypialnia

Egzotyczna podłoga: recepta na jesienną szarugę

Gdy temperatura za oknem przestaje nas rozpieszczać, a jesień coraz wyraźniej sygnalizuje swoją obecność, rodzi się w nas tęsknota za ciepłymi promieniami słońca. Sprowadzone z odległych słonecznych rejonów świata drewno egzotyczne, może stać się podstawą wyjątkowych, pachnących dalekimi podróżami aranżacji, które będą rozgrzewać nas podczas długich pochmurnych miesięcy.
 
    Najlepsze projekty domów