X
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 
Stiuk Perłowy Magnat Style
Stiuk Perłowy Magnat Style

Autor:  FFiL Śnieżka SA
Źródło:  FFiL Śnieżka SA

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
Stiuk Perłowy Magnat Style

Jak urządzić biuro w domu?

Praca w domu jest trudna i wymaga samodyscypliny. Mimo to działalność gospodarcza w mieszkaniu lub w domu prowadzona jest z sukcesem przez wiele osób. Bardzo ważna jest prawidłowa aranżacja domowego biura, która zagwarantuje odpowiedni nastrój do efektywnej pracy. Jak urządzić biuro w mieszkaniu? Jaki jest koszt prowadzenia firmy i jak rozliczać koszty?
Samowolka budowlana

Jak to jest z tą samowolą...

Co to jest samowola budowlana? Wiele osób, nawet nie zdaje sobie sprawy, że ją popełnia. Na szczęście 6 sierpnia 2010 r. weszła w życie nowelizacja ustawy Prawo budowlane (Dz. U. Nr 121, poz. 809, dalej "nowelizacja"), która procedury legalizacyjne wyjaśnia. Jakie przyniosła korzyści, o tym poniżej.
budowa

Legalizacja samowoli budowlanej

Zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, poza określonymi wyjątkami, wszelkie roboty budowlane, mogą być prowadzone wyłącznie na podstawie urzędowej decyzji o pozwoleniu na budowę. Pod pojęciem robót budowlanych należy rozumieć: budowę, przebudowę, remont, montaż, a także rozbiórkę obiektu budowlanego.
budowa domu

Nowelizacja prawa budowlanego - będzie łatwiej, ale i... trudniej

Przygotowywana zmiana w nowelizacji prawa budowlanego ma za zadanie ułatwić i przyśpieszyć realizację formalności związanych z budową domu. Zmiany zapowiadają znaczne uproszczenie procedury, ale inwestorzy będą musieli w większym stopniu zadbać o to, by parametry powstającego budynku odpowiadały założeniom projektu.
 
    Najlepsze projekty domów