X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Zimowe aranżacje wnętrz, oświetlenie
dekoracje

Autor:  IKEA, Calvado.pl
Źródło:  IKEA, Calvado.pl

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
dekoracje

Zimowe aranżacje wnętrz: salon

Okres zimowy, pomimo mroźnej pogody i szybko zapadającego zmierzchu, jest bardzo radosną porą roku. Ogród zapada w głęboki sen, natomiast domownicy spędzają wspólnie długie wieczory w domu. Grudzień niezmiennie kojarzy się ze świętami, ponieważ przygotowania do nich trwają tygodniami.
dekoracje

Zachowując wspomnienia z wakacji

Urządzając pomieszczenie w stylu śródziemnomorskim osiągniemy reprezentacyjne wnętrze, przytulne i pełne domowego ciepła. Wymarzone miejsce do odpoczynku, w którym powrócą najpiękniejsze wspomnienia z wakacji.
dekoracje

Święta w doborowym towarzystwie

W krainie Świętego Mikołaja przygotowania do Świąt już dawno ruszyły pełną parą. Wkrótce przyjdzie na nie czas także w naszych domach. To czy w tym roku obok gwiazdek, śnieżynek i aniołków, znajdzie się miejsce także dla wesołej Mikołajowej ekipy, zależy tylko od nas. Prezentujemy garść świątecznych inspiracji.
salon

Im mniej tym lepiej, czyli minimalistyczny salon

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To właśnie w nim spędza się znaczną część dnia, przyjmuje gości, ogląda telewizję czy po prostu odpoczywa. To wyjątkowe pomieszczenie stanowi centralny punkt domu, dlatego bardzo ważna jest jego odpowiednia aranżacja.
 
    Najlepsze projekty domów