X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Szklanka wody, kapiąca woda
woda

Autor:  http://sxc.hu
Źródło:  http://sxc.hu

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
wtyczka

Energooszczędny sprzęt AGD

Czy wiesz, że odpowiedni dobór sprzętu AGD, pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii? Trudno wyobrazić sobie prowadzenie domu bez pomocy sprzętów elektrycznych. Nie oznacza to jednak, że muszą kosztować majątek w miesięcznym rozrachunku. Jakie urządzenia pochłaniają najwięcej energii elektrycznej? Jak wybrać energooszczędny sprzęt AGD? Na co zwrócić uwagę?
energia elektryczna

Jaką moc mają domowe urządzenia?

Informacje o perspektywie uwolnienia cen prądu, spowodowały, że wielu z nas zaczęło bacznie przyglądać się codziennemu poborowi energii przez urządzenia AGD. Na co zwrócić uwagę i za jakie domowe urządzenia elektryczne płacimy najwięcej?
kuchenka, piekarnik, zmywarka

Trzy w jednym - AGD ergonomiczne

W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiły się nowe modele urządzeń TRIO - 9501 i 9503 o podwyższonej wydajności, klasie energetycznej (A) i odświeżonym wyglądzie.

Nowatorskość polega na połączeniu w jedno trzech najczęściej używanych urządzeń kuchennych przy zachowaniu wymiarów standardowego piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje dodatkowe 60 cm wolnej powierzchni, które w innej sytuacji zajmowałaby zmywarka...
kuchnia

Zmywarka na 15 kompletów naczyń

Innowacyjność produktu polega na połączeniu bardzo dużej pojemności z większą ilością koszów, które dostosowane są do różnych rozmiarów i rodzaju naczyń. W dolnym koszu o rozmiarze XXL można umieścić nawet duże garnki i patelnie.

Dodatkowy trzeci kosz przeznaczony jest na nietypowe przedmioty kuchenne, np. filiżanki, spodki, tarki, łyżki wazowe czy widelce stołowe...
 
    Najlepsze projekty domów