X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Lampy pełne kolorów
oświetlenie

Autor:  Lamps&Co.
Źródło:  Lamps&Co.

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
oświetlenie

Lampy pełne kolorów

W ferworze świątecznych zakupów staramy się znaleźć ciekawe i unikalne prezenty dla najbliższych. Dla dzieci szukamy przeważnie zabawek dopasowanych do ich upodobań, czasami ubrań i bibelotów. A może zamiast tego zaskoczymy najmłodszych oryginalnym przedmiotem, który ozdobi ich pokój i sprawi, że zagości w nim pełnia kolorów i bajkowa atmosfera.
kinkiet

Lampy do pokoju małego marynarza

Prawie każdy chłopiec marzy o byciu piratem czy marynarzem, o poszukiwaniu wyspy skarbów i fascynujących wyprawach w nieznane. Specjalnie z myślą o małych wielbicielach morskich przygód powstała nowa kolekcja lamp SAILOR. Lampy z tej linii, za sprawą żywej kolorystyki oraz marynistycznych motywów, wprowadzą do pokoju dziecka klimat rodem z pirackich historii...
pokój dziecka

Nowy pokój ucznia

Wakacje to dla dzieci okres realizowania setek pomysłów, szalonych przygód, zasłużonego wypoczynku i „ładowania akumulatorów” przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Wakacyjna beztroska niedługo będzie musiała ustąpić miejsca szkolnym obowiązkom. Rodzicu, Twoja w tym głowa, aby powrót dziecka do szkoły uczynić ekscytującym i oczekiwanym wydarzeniem. Nic się nie bój – mamy na to sposób! Nic tak nie działa, jak zmiana aranżacji pokoju Twojej pociechy w pokój ucznia!
pokój dziecka

W świecie dziecka – powrót do szkoły

Najmłodsi wrócili już z wakacji, coraz mniej czasu spędzają na zewnątrz i przenoszą się do swoich pokoi. Wrzesień to ostatni dzwonek na przygotowanie i odświeżenie przestrzeni dla naszej pociechy. W marketach Praktiker znajdziemy wszystkie niezbędne elementy i meble do urządzenia funkcjonalnego, bezpiecznego, a przy tym przytulnego pokoju z klimatem.
 
    Najlepsze projekty domów