X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Wybieramy podłogę do biura
podłoga

Autor:  Kopp
Źródło:  Kopp

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
podłoga

Wybieramy podłogę do biura

Wybór odpowiedniej podłogi do biura nie jest łatwym zadaniem. Trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. W zależności od wystroju wnętrza, właściwości materiału oraz naszych oczekiwań, możemy wybierać między wieloma produktami. Popularne i niezbyt oryginalne wykładziny dywanowe można zastąpić nadającą wnętrzu szlachetności podłogą drewnianą lub jej nowoczesnym zamiennikiem – podłogą winylową.
salon

Winylowa rewolucja na podłodze

Mało atrakcyjne, jednobarwne wykładziny z PVC, popularne w latach 70-tych i 80-tych to już przeszłość. Teraz winylowe podłogi powracają w nowej szacie – ciche, komfortowe i w ciekawych, naturalnych dekorach. Niemiecka firma WITEX, rozszerzając swoją ofertę, zadbała o to, by były one również bardziej wytrzymałe i funkcjonalne.
Dywan Egon wino firmy Komfort

Podłogi - modne aranżacje 2010

Podłoga to serce każdego wnętrza. Nadaje mu odpowiedni klimat. Pokazuje, w jakim stylu utrzymane zostanie pomieszczenie jeszcze zanim pojawią się w nim meble. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące wyboru podłogi, aby wnętrze było trendy...
aranżacja wnętrz

Zaprojektuj swoje wnętrze

Przygotowując się do budowy, remontu lub zmiany aranżacji domu i ogrodu wertuje stosy czasopism w poszukiwaniu praktycznych informacji i ciekawych rozwiązań.
 
    Najlepsze projekty domów