X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Dodatki ocieplające domowe wnętrze
dekoracje

Autor:  Le Pukka concept store
Źródło:  Le Pukka concept store

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
sofa

Jesienne trendy we wnętrzach

Jesienią, gdy pogoda nas przeważnie nie rozpieszcza, szukamy schronienia w ciepłych i przytulnych pomieszczeniach w naszym domu. W jaki sposób można przygotować cztery kąty na jesienne dni?
dekoracje

Jesień w stylu skandynawskim

Gdy myślimy o domowych wnętrzach, szczególnie jesienią, kojarzą nam się one z harmonią, prostotą oraz wełnianymi i pluszowymi dodatkami. Proste i ciekawe wzornictwo zawsze będzie modne, podobnie jak stonowane i naturalne kolory. Jeżeli chcemy stworzyć przytulny nastrój, warto sięgnąć po dodatki, które nie tylko zachwycą naturalnością, ale także pomogą nam wykreować pełną ciepła aranżację, np. w stylu skandynawskim.
meble wypoczynkowe

Wyspa relaksu pełna elegancji

Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.
kanapa

Patchwork

Patchwork najbardziej znany jest z kultury amerykańskiej i hipisowskiej. To bardzo stara technika wykonywania ubrań, dekoracyjnych tkanin i obić przedmiotów użytkowych ze skrawków tkanin. Kawałki materiałów o różnych wzorach i podobnych kształtach, np. trójkątów lub kwadratów zszywa się ze sobą w jedną powierzchnię, z której wykonuje się dekorację.
 
    Najlepsze projekty domów