X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Łazienka, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
łazienka

Autor:  Max-Fliz
Źródło:  Max-Fliz

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
łazienka

Modne płytki ceramiczne i trendy w wyposażeniu łazienek - Cevisama 2012

Modne płytki ceramiczne i trendy w wyposażeniu łazienek - Cevisama 2012 Targi Cevisama, to jedno z najważniejszych wydarzeń europejskich, na którym prezentowane są płytki ceramiczne oraz trendy obowiązujące w aranżacji łazienek.
płytki ceramiczne

Parkiet, wykładzina, deska barlinecka czy płytki ceramiczne?

Urządzając dom czy mieszkanie, stajemy przed niełatwym wyborem pomiędzy różnorodnymi rodzajami i gatunkami podłóg. Warto zastanowić się nad podstawowymi różnicami między wykładzinami, parkietami, podłogami ceramicznymi i deską barlinecką. Każda podłoga ma bowiem swoje mocne i słabe strony, dlatego też wybór zależy przede wszystkim od potrzeb nabywcy, charakteru wnętrza i warunków użytkowania posadzki.
płytki ceramiczne

Cersaie 2009 w Bolonii

Niedawno zakończyła się dwudziesta siódma Międzynarodowa Wystawa Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienkowego - Cersaie 2009 w Bolonii, największa i najważniejsza na świecie impreza prezentująca płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek. Tam przedstawiane są najnowsze trendy i nowości branżowe. Wśród odwiedzających nie mogło zabraknąć specjalistów z firmy Max-Fliz, która poprzez salony w Krakowie i Wrocławiu wprowadza nowości na rynek polski...
wanna

Dla ciała i dla oka

Tego lata upały dały nam się nieźle we znaki. Przypomniały też przy okazji o przyjemności korzystania z łazienki. Chłodna, orzeźwiająca woda daje prawdziwą ulgę po powrocie z rozpalonego przez słońce miasta. Dzięki ofercie firmy KALDEWEI kąpiel może być nie tylko przyjemnością dla ciała, ale i dla oka.
Jak wykazują przeprowadzone przez firmę KALDEWEI badania preferencji konsumenckich, prysznic służy dzisiaj głównie do szybkiej, porannej, orzeźwiającej kąpieli, natomiast wannę wykorzystuje się raczej po południu, do relaksu i odpoczynku.
 
    Najlepsze projekty domów