X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Stropy chłodząco grzewcze, schemat systemu
stropy

Autor:  Uponor
Źródło:  Uponor

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
stropy

Stropy chłodząco-grzewcze

Obecnie budynki użyteczności publicznej w standardzie wyposażane są w systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Utrzymanie i eksploatacja tych urządzeń jest bardzo kosztowna. Alternatywnie można zastosować zintegrowany z budynkiem system stropów chłodząco-grzewczych.
kocioł

Kocioł Eko Komfort firmy HKS Lazar

Opalane peletami kotły CO Eko Komfort należy do grupy głównych produktów firmy HKS Lazar. Urządzenie jest przeznaczone do zasilania instalacji C.O. i C.W.U...
Jak prawidłowo rozmieścić grzejniki

Jak obniżyć koszty ogrzewania w bloku?

Czy możliwe jest obniżenie kosztów ogrzewania w bloku w taki sposób by nie stracić dotychczasowego komfortu cieplnego? Kiedy warto zdecydować się na remont i docieplenie bloku? Czy mieszkańcy mogą mieć wpływ na wysokość rachunków? Ile zależy od stanu technicznego budynku?
ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest zaliczane do najbardziej efektywnych technologii grzewczych. Mimo że montaż specjalnej instalacji wiąże się ze znacznym wydatkiem, w ostatnich latach tego rodzaju ogrzewanie cieszy się dużą popularnością. Tzw. „podłogówka” ma wiele zalet, jednak na inwestora czyha sporo pułapek związanych z jej instalacją.
 
    Najlepsze projekty domów