X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Ryho Paprocki zaprojektował płaskorzeźby w holach apartamentowca
płaskorzeźba

Autor:  Ryho Paprocki
Źródło:  Wawel Service

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
płaskorzeźba

Współczesne budownictwo mieszkaniowe

Budowanie z wielkiej płyty odeszło już w zapomnienie. Obecnie deweloperzy dbają nie tylko o to, by zapewnić ludziom dach nad głową, ale coraz ważniejsza staje się forma architektoniczna, wykończenie klatki schodowej czy wygląd podwórka...
ceny mieszkań

50 metrów kwadratowych za 150 tys. zł?

Statystyki ostatnich miesięcy pokazują, że średni metraż nabywanego mieszkania w największych polskich miastach mieści się w przedziale 47-54 m kw. Agencja Metrohouse & Partnerzy sprawdziła, jaki byłyby koszt zakupu takiego mieszkania w kilku mniejszych miastach.
osiedle

Rusza budowa kompleksu mieszkaniowego Aleksandria

Z początkiem sierpnia br. ruszyła budowa kompleksu mieszkaniowego Aleksandria, którego deweloperem jest Mermaid Properties. Inwestycja będzie realizowana zaledwie 15 km od centrum Łodzi - w Aleksandrowie Łódzkim. Prace budowlane zaplanowane są na okres czternastu miesięcy. Generalnym wykonawcą projektu została spółka Opexim.
budowa

Sytuacja na rynku mieszkaniowym w 2012 roku

Obecną sytuację na rynku nieruchomości, ocenia się jako lepszą niż dwa lata temu. Specjaliści zapewniają jednak, że w najbliższej przyszłości nie należy spodziewać się powrotu prosperity. Rozwój wypadków w kolejnym roku będzie przede wszystkim w dużej mierze zależał od kondycji polskiej gospodarki.
 
    Najlepsze projekty domów