X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Drzwi przesuwne, system przesuwny naścienny
drzwi przesuwne

Autor:  INVADO
Źródło:  INVADO

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne - ergonomia wnętrza

Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych będą zachwyceni. Okazuje się, że w mieszkaniu nudny nie musi być nawet… sposób otwierania drzwi. Coraz większą popularność zyskują systemy przesuwne: chowane w ścianę lub naścienne, co stwarza nowe możliwości, a przy okazji pomaga zaoszczędzić tak cenną w mieszkaniu wolną przestrzeń...
drzwi przesuwne

Sztuka wyboru Drzwi

O trwałości i komforcie użytkowania drzwi decyduje ich konstrukcja, materiał, z którego zostały wykonane, i perfekcyjne zamocowanie. Natomiast w sztuce aranżacji wnętrz liczy się wygląd i sposób otwierania.

Dobór parametrów technicznych drzwi, takich jak odporność na działanie wody czy izolacyjność termiczna, zależy od miejsca ich zamontowania. Innymi drzwiami trzeba oddzielić jadalnię od kuchni, innymi sypialnię, jeszcze innymi łazienkę...
garderoba

Drzwi otwierane inaczej

Drzwi dają poczucie bezpieczeństwa. Pomagają oddzielić strefy wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi od tych, w których potrzebujemy więcej intymności. Tradycyjnie otwierane zabierają sporo miejsca, dlatego przy małym metrażu warto pomyśleć o alternatywnych rozwiązaniach.
drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne: rozsuwane, klasyczne, przesuwane, łamane, wahadłowe...

Drzwi wewnętrzne to element nadający charakter wnętrzom. Źle dobrane, względem wymarzonej aranżacji zaburzą zamierzony odbiór i zamienią stylowy wystrój w eklektyczną składankę. Najbardziej efektowne są drzwi drewniane. Producenci prześcigają się w dostępnych na rynku formach, zdobieniach i okuciach.
 
    Najlepsze projekty domów