X
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 
Biuro, biurko z dekoracją z kamienia naturalnego
biuro

Autor:  Stone Connection Polska
Źródło:  Stone Connection Polska

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
kamień naturalny

Kamień naturalny w aranżacji wnętrz

Elementy wykończeniowe wykonane z kamienia naturalnego można dopasować do każdego stylu wnętrza. Dzięki niemu wystrój nabiera dostojnego i ekskluzywnego charakteru. Jak wykorzystać kamień naturalny w aranżacji wnętrz?
marmur

Alternatywa dla marmuru i granitu

Parapety marmurowe czy też granitowe wyglądają niezwykle elegancko, ale ich wysoka cena podyktowana jest też silną odpornością na choćby najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. We wnętrzu nie jest to jednak istotne, dlatego może warto pomyśleć o tańszych, ale efektownych zamiennikach?
blat

Blat kuchenny z kamienia

W kuchni spędzamy średnio od dwóch do czterech godzin dziennie. Kiedy pomyśli się o wszystkich czynnościach, które codziennie wykonujemy, takie jak krojenie czy odstawianie gorących naczyń i innych produktów, możemy uzmysłowić sobie, na jakie próby wystawiony jest nasz blat. Firma Rogala, w swojej ofercie ma rozwiązania, które dodadzą kuchni blasku i zapewnią jej trwałość na lata.
salon

Aranżacja ścian z piaskowca

Kamień naturalny to jeden z najdroższych materiałów stosowanych w budownictwie. Aranżacje z jego użyciem są piękne i ekskluzywne. Piaskowce należą do grona kamieni najczęściej i najchętniej stosowanych do wykończenia ścian wewnątrz budynku oraz elewacji.
 
    Najlepsze projekty domów