X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Biuro, biurko z dekoracją z kamienia naturalnego
biuro

Autor:  Stone Connection Polska
Źródło:  Stone Connection Polska

Zdjęcia podobne
Artykuły powiązane
kamień naturalny

Kamień naturalny w aranżacji wnętrz

Elementy wykończeniowe wykonane z kamienia naturalnego można dopasować do każdego stylu wnętrza. Dzięki niemu wystrój nabiera dostojnego i ekskluzywnego charakteru. Jak wykorzystać kamień naturalny w aranżacji wnętrz?
nowoczesna kuchnia

Blaty kuchenne

Blaty kuchenne to elementy robocze, najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Ciężki tłuczek do mięsa, plamy organiczne i ostre noże mogą zostawić trwały ślad. Ponadto poza właściwościami funkcjonalnymi nie można zapomnieć o walorach estetycznych. Wytrzymały i piękny blat, dobrany zgodnie z zamysłem aranżacyjnym, będzie nam służył przez długie lata...
marmur

Alternatywa dla marmuru i granitu

Parapety marmurowe czy też granitowe wyglądają niezwykle elegancko, ale ich wysoka cena podyktowana jest też silną odpornością na choćby najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. We wnętrzu nie jest to jednak istotne, dlatego może warto pomyśleć o tańszych, ale efektownych zamiennikach?
blat

Blat kuchenny z kamienia

W kuchni spędzamy średnio od dwóch do czterech godzin dziennie. Kiedy pomyśli się o wszystkich czynnościach, które codziennie wykonujemy, takie jak krojenie czy odstawianie gorących naczyń i innych produktów, możemy uzmysłowić sobie, na jakie próby wystawiony jest nasz blat. Firma Rogala, w swojej ofercie ma rozwiązania, które dodadzą kuchni blasku i zapewnią jej trwałość na lata.
 
    Najlepsze projekty domów