X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
reklama:
Kanapy i sofy do salonu - www.wajnert.pl
 
 
 
 
meble

Moduły na miarę nowoczesnego salonu

Niektóre pomieszczenia najzwyczajniej w świecie nie lubią monotonii. Jednym z nich jest bez wątpienia salon. Wiele z nas lubi w nim coś przestawiać i przemeblowywać. Nietrudno zgadnąć, że zatrudnianie za każdym razem architekta, czy stolarza jest dość kosztowne. Chyba że postawimy na polskie meble modułowe, które sprawią, że nasze wnętrze codziennie będzie wyglądało inaczej.
półka

Twoje ulubione rzeczy na pierwszym planie – designerska półka z palety

Zdjęcia czy pamiątki z wakacji zasługują na to, by wyeksponować je w efektowny sposób. Dowiedz się w jaki sposób łatwo, szybko i przede wszystkim własnoręcznie, wykonać półkę z palety, która nie tylko świetnie wygląda, ale także pomieści wszystkie ważna dla Ciebie przedmioty.
meble do salonu

Klasyka, finezja i niewymuszone piękno

Aranżacja oraz podążanie za współczesnymi trendami w kształtowaniu wymarzonej przestrzeni mieszkalnej to ogromne wyzwanie. Nowoczesne wnętrze poza elegancją i pięknem musi być także funkcjonalne oraz odpowiadać stylowi życia właściciela. Jest to bowiem przestrzeń magiczna łącząca w sobie kilka podstawowych funkcji – miejsca odpoczynku, wyciszenia, jak i spotkań towarzyskich.
meble do salonu

Czas na zmiany, czas na podróż

Wyobraźmy sobie, że możemy zastąpić trzy meble jednym. Nasze wnętrze staje się dzięki temu jasne, przejrzyste i czyste, a my możemy spokojnie odpoczywać. Kuszące?
salony

Design smacznie podany

Jadalnia to nie tylko miejsce serwowania posiłków. To często serce domu, które poza wygodą użytkowania powinno także cieszyć nasze oczy. Z takiego założenia wyszli projektanci marki Miotto prezentując kolekcję stołów i krzeseł jadalnianych.
meble do salonu

Nowoczesna elegancja zamknięta w kwadracie

Trwa moda na proste rozwiązania i przejrzystości w designie – estetyka stylu skandynawskiego nadal świeci swe triumfy wśród naszych wyborów. Jednak meble w roli kolorowych akcentów na jasnym tle także są mile widziane.
meble do salonu

Geometria w modzie

Geometryczne kształty powracają do wnętrz w najróżniejszych, abstrakcyjnych kombinacjach. Figury jak trójkąt, prostokąt czy romb możemy podziwiać zarówno w trójwymiarowych wersjach mebli, jak również jako wzory na dodatkach do mieszkania.
fotele

Baśniowy powiew wiosny

Zima powoli zbliża się ku końcowi, czas na wiosenną aurę! Niebawem radosna pogoda zagości nie tylko w naszych ogródkach, ale i na salonach. Orzeźwiająca moc barw w połączeniu z nieskończoną ilością kombinacji faktur, wzorów i deseni mebli, to sprawdzony sposób na stylową odmianę wnętrza. Baśniowy powiew wiosny?
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.

Jak urządzić salon

salony
Salon jest wyjątkowym pomieszczeniem, które stanowi wizytówkę każdego domu. Jest to miejsce odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Urządzając go warto zachować równowagę pomiędzy funkcjonalnością, a wystrojem.

Naturalne meble w aranżacji wnętrz

salon
Moda na styl eko i produkty z recyklingu sprawiła, że nawet w ultranowoczesnych aranżacjach stosuje się elementy wykończenia i wyposażenia wykonane z materiałów naturalnych, np. meble z drewna.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.