X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Kostka brukowa Monoryt

Kostka z charakterem

Kostka brukowa Monoryt firmy Bruk-Bet, producenta materiałów na nawierzchnie w Polsce sprawi, że tereny wokół domu będą przyciągać uwagę swoim nietuzinkowym, nieco surowym charakterem.
Deski tarasowe iDECK z Modrzewia Syberyjskiego w rustykalnej aranżacji tarasu.

Urok modrzewia syberyjskiego w pełnej gamie produktów

Importer drewna egzotycznego, firma DLH Poland, do swojej oferty wprowadziła pełną gamę produktów z modrzewia syberyjskiego. Znajdziemy w niej zarówno deski tarasowe, elewacyjne jak i tarcicę czy kantówkę. Modrzew syberyjski coraz częściej zastępuje rodzime gatunki drzew iglastych ze względu na lepszą jakość, większą odporność na działanie czynników atmosferycznych, a także elegancki wygląd.
kostka brukowa

Jakie materiały do ogrodu wybrać?

Naturalne aranżacje wokół domu nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami. Pozwólmy sobie na piękno prawdziwych skalnych lub drewnianych materiałów, korzystając z ich niezwykle udanych odwzorowań.
nawierzchnia

Sposób na oświetlony ogród

Oświetlenie zewnętrzne spełnia nie tylko funkcje dekoracyjne, ale także użytkowe. Projektując oprawę świetlną terenu wokół domu warto wybrać lampy, które prócz pięknego, estetycznego wyglądu, będą spełniały jak najwięcej praktycznych zadań. Taką rolę na na odegrają na naszej posesji lampy Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting.
domy parterowe

Subtelny urok trawertynu

Stonowane barwy, smukły kształt i delikatna faktura to cechy charakteryzujące płyty tarasowe. Trawertyn z kolekcji Libet Impressio odwzorowuje fakturą naturalną skałę wapienną. Ten nowy produkt stanowi odpowiedź na rynkowy trend tego sezonu.
taras

Klasyczne piękno kostki brukowej

Emanująca klasycznym pięknem najnowsza seria kostek brukowych Promenada, doskonale sprawdza się jako materiał do wykonania przydomowych alejek, chodników i podjazdów. Na nową odsłonę kostek Bruk-Betu składają się kostki Promenada i Mini Promenada, obie o 6-centymetrowej grubości i zróżnicowanych rozmiarach.
kostka brukowa

Włoskie klimaty w ogrodzie

Kto choć raz odwiedził śródziemnomorskie kraje, z pewnością zapamiętał obraz wąskich, brukowanych uliczek ciągnących się pomiędzy starymi kamienicami. Kamienny bruk w dzień rozgrzany gorącymi promieniami słońca i nocą oświetlonych poświatą księżyca, tworzy niepowtarzalny klimat włoskich miasteczek. Tę kameralną atmosferę za sprawą postarzanych kostek brukowych Polbruk NOSTALITe PRIMA możemy przenieść na własną posesję i stworzyć ogród a la Bella Italia.
Kostka brukowa

Budujemy ogrodowe ścieżki

Ścieżki ogrodowe to jeden z najważniejszych elementów ogrodowych. Wykonane z dekoracyjnego betonu, kostki czy naturalnego kamienia nadadzą przydomowej przestrzeni atrakcyjnego wyglądu, a także ułatwią utrzymanie jej w czystości. Na co więc należy zwrócić uwagę budując ścieżki, a czego lepiej unikać?
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Okno na dach płaski - kiedy wybrać uchylne, a kiedy nieotwierane?

Okpol oknaOkna w dachach płaskich montuje się przede wszystkim po to, żeby doświetlić wnętrza. Ale w niektórych pomieszczeniach, mogą mieć dodatkowe zadanie – wspomagać wentylację. Dlatego rodzaj okna najlepiej dobierać do typu pomieszczenia, jakie będzie się pod nim znajdowało.

Drewniane kompozyty

deski
Współczesne trendy w architekturze krajobrazu to przede wszystkim roślinność o nieukształtowanej przez człowieka formie, przestrzeń i naturalne materiały. Głównym elementem ogrodowej architektury jest taras – miejsce przyjacielskich spotkań i odpoczynku. Wykorzystywany jest od wiosny do jesieni, dzięki czemu pełni funkcję otwartego salonu. Warto zadbać o trwały materiał na taras, który będzie służyć przez wiele sezonów.

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.