X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
pokój dziecka

Proste sposoby na urozmaicenie pokoju dziecięcego

Nowy rok to dobry czas na zaplanowanie zmian i odświeżenie naszych wnętrz. Ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni mogą rozbudzić wyobraźnię, dlatego sprawdzą się zwłaszcza w pokoju dziecka.
meble

Niezastąpiona skrzynia – więcej miejsca na zabawki

Już niedługo pod choinką pojawią się prezenty. To wielka radość i szczęście dla dzieci, ale także problem dla rodziców, jak znaleźć w pokoju malucha miejsce na nowe zabawki.
pokój dziecka

Rodzeństwo w czterech kątach

Jak na kilkunastu metrach kwadratowych pogodzić dziecięce indywidualności w różnym wieku, o zazwyczaj odmiennych zainteresowaniach i gustach? Punktem wyjścia niech będzie pomysłowe urządzenie naszym dzieciom wspólnego pokoju!
oświetlenie

Lampy pełne kolorów

W ferworze świątecznych zakupów staramy się znaleźć ciekawe i unikalne prezenty dla najbliższych. Dla dzieci szukamy przeważnie zabawek dopasowanych do ich upodobań, czasami ubrań i bibelotów. A może zamiast tego zaskoczymy najmłodszych oryginalnym przedmiotem, który ozdobi ich pokój i sprawi, że zagości w nim pełnia kolorów i bajkowa atmosfera.
pokój dziecka

Malujemy pokój dziecka

Różowy dla dziewczynek oraz niebieski dla chłopców – tak przeważnie myślimy podczas planowania remontu ścian w dziecięcym pokoju. Wbrew pozorom nie powinniśmy jednak kierować się utartymi schematami.
dekoracje

Dziecięce okno na świat

Zasłonki to idealny pomysł na aranżację okna w pokoju dziecięcym. Nie tylko dekorują pomieszczenie, ale także regulują ilość światła dziennego podczas nauki, zabawy czy poobiedniej drzemki.
meble do pokoju dziecka

Meble dziecięce? Postaw na biel!

White Collection jest kolekcją białych mebli do pokoju dziecięcego, które efektownie łączą klasyczną stylistykę z funkcjonalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi dzieciom naukę, zabawę oraz przechowywanie zabawek i ubrań.
pokój dziecka

Meble dla dzieci, które nie starzeją się, a dorastają

W czasach zwariowanych pod względem stabilności ekonomicznej, coraz częściej zastanawiamy się, czy produkt jest naprawdę wart zakupu. Jaki jest stosunek ceny do jakości? Czy dany przedmiot ma szansę służyć dłużej niż tylko kilka miesięcy? Urządzenie pokoiku dla dziecka także musi być mądrze przemyślane. Szczególni, jeżeli za kilka lat nie chcemy zaczynać od początku.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.

Pokój dla chłopca

dziecko
Otoczenie w którym przebywa dziecko powinno sprzyjać jego rozwojowi. Mały człowiek potrzebuje kreatywnych bodźców, które pobudzają wyobraźnię. Mądrze wyposażony i udekorowany pokój powinien zachęcić malucha do kreatywnej zabawy oraz nauki.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!