X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
pokój dziecka

Zaciszne miasteczko w pokoju dziecka

Pełna ciepłych barw i spiczastych kamieniczek najnowsza kolekcja Lotari przywodzi na myśl zaczarowane miasteczko z górskiego krajobrazu. Dzięki wchodzącym w skład tej linii roletom, naklejkom i poduszkom pokój dziecięcy zmieni się w przytulne miejsce do twórczych zabaw i nauki.
pokój dziecka

Z miłości do dzieci

Nie od dziś wiadomo, że meble tworzone na niewielką skalę, w lokalnych fabrykach i manufakturach są lepszej jakości niż te, produkowane na szeroką skalę.
dekoracje ścienne

Rudy lis przyjacielem dziecięcych wnętrz

Lis to zwierze, obok którego większość z nas nie przechodzi obojętnie. Myślimy o nim jako o czymś trudnym, miękkim i przytulnym lub wręcz przeciwnie – sprytnym, przebiegłym i cwanym. My skłaniamy się ku tej pierwszej wersji i z wielką radością zapraszamy tego małego przyjaciela do świata dziecięcych wnętrz.
pokój dziecka

Urządzamy pokój dla rodzeństwa

Urządzanie pokoju dla dwójki dzieci to dość trudne zadanie. Tym bardziej, gdy różnica wieku między dziećmi jest znacząca. Jednak przy odrobinie wyobraźni można sobie z tym znakomicie poradzić.
pokój dziecka

Nauka może być wygodna i przyjemna!

W jaki sposób kreatywnie wykorzystać nieobecność dziecka podczas ferii, a zarazem sprawić, że po powrocie z uśmiechem rozpocznie nowy semestr w szkole? Zdaniem ekspertów wystarczy zrobić mu niespodziankę i urządzić w pokoju profesjonalny kącik do nauki.
pokój dziecka

Remont niespodzianka

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, ulubiony kolor czy zabawkę. Nastoletnie dziewczynki zaczynają bawić się w modę, a na nocowanie wpadają koleżanki. W ruch idą kolorowe pisemka mamy. Czy to może być już czas, aby zmienić ich pokój w bardziej dorosły?
pościel

Kolorowy sen zimowy

Po całym dniu zimowych szaleństw, wciąż jeszcze z czerwonymi od mrozu policzkami, wracamy do domu. Już dawno pora spać, więc po szybkiej, ciepłej kąpieli rodzice kładą nas do łóżek. Chłodna,pachnąca kołdra szybko nagrzewa się i otula wybiegane, już coraz spokojniejsze ciało. Kolorowa pościel, poczucie bezpieczeństwa, niekontrolowane zapadanie z wieczornych, dziecięcych marzeń w zupełnie beztroski sen. To wspomnienie, które łatwo przywołać, jest charakterystyczne i wyjątkowo przyjemne, prawda?
poduszki

Poduszki odmienią dziecięcy pokój

Poduszka nie jest już tylko przedmiotem o stricte użytkowym charakterze. Stała się ważnym elementem wystroju, dzięki któremu w krótkim czasie oraz relatywnie niskim kosztem, możemy odmienić oblicze każdego wnętrza. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie pokoju dziecięcego.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

mylo skyscraper style 2Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.

Pokój dla chłopca

dziecko
Otoczenie w którym przebywa dziecko powinno sprzyjać jego rozwojowi. Mały człowiek potrzebuje kreatywnych bodźców, które pobudzają wyobraźnię. Mądrze wyposażony i udekorowany pokój powinien zachęcić malucha do kreatywnej zabawy oraz nauki.

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

gryf 3   kosztorysWiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.