X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
izolacja termiczna

Ciepły próg - Termiczna Osłona Podproża CAL

Najczęściej drzwi wejściowe do domu montuje się na gotowej posadzce. Nie zabezpiecza to jednak przedsionka przed stratami ciepła. Rozwiązaniem tego problemu jest montaż progu, który eliminuje mostki cieplne pod posadzką.
drzwi zewnętrzne

Jak ocieplić próg drzwi wejściowych do domu?

Gdy zimne podmuchy wiatru wychładzają przedsionek nie musi to świadczyć o kiepskim wyborze drzwi wejściowych do domu. Częstą przyczyną nieszczelności jest nieprawidłowo zamontowany próg, a dokładniej brak jego izolacji pod podłogą.
zamki

Zamek biometryczny - klucz, którego nigdy nie zgubisz

Zwykłe zamki zbudowane w oparciu o wkładkę i klucz powoli odchodzą do lamusa. Coraz większą popularnością cieszą się urządzenia biometryczne. Jak działa zamek biometryczny?
klamka

Zamkowa kolekcja drzwi

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, jeden z wiodących producentów drzwi drewnianych, w sierpniu wprowadza do swojej oferty nową serię drzwi zewnętrznych - Kolekcję Zamkową. Modele nowych skrzydeł drzwiowych to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Przy tworzeniu nowej kolekcji projektanci CAL-a wzięli pod uwagę opinie partnerów handlowych i klientów. W ten sposób powstała kolekcja o nowoczesnym, minimalistycznym designie i przystępnej cenie.
okucia

Bezpieczne drzwi i zamki antywłamaniowe

W okresie wakacyjnym odnotowuje się najwięcej włamań. Złodzieje korzystają z czasu, w którym przebywamy na urlopie. Czy wiesz, że solidne drzwi i zamki antywłamaniowe, mogą skutecznie przeszkodzić przestępcom w kradzieży?

Przestępy najczęściej wchodzą do budynku przez okna i drzwi balkonowe znajdujące się z tyłu domu lub od podwórka. Niestety żadne z dostępnych na rynku zabezpieczeń nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa.
Drzwi wewnętrzne

Drzwi - wizytówka każdego domu

Gwarantują prywatność, dzielą mieszkanie i potrafią także tłumić hałas. Decydują się na drzwi wewnętrzne, warto kierować się nie tylko ich ważną funkcjonalnością, ale także ważną funkcjonalnością. W końcu drzwi stanowią wizytówkę naszego domu.
drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne z witrażem

Znana już od czasów starożytnych technika witrażownictwa, kojarzona niegdyś wyłącznie ze sztuką sakralną, dziś coraz częściej jest obecna w przedmiotach codziennego użytku. Nadal jednak nosi znamiona sztuki, nadając ozdobionym nią wnętrzom niepowtarzalną atmosferę.
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Inne wiadomości

Co można samodzielnie naprawić w oknie dachowym?

VeluxDbając o okna dachowe na co dzień, konserwując je zgodnie z zaleceniami producenta, raczej nie będziemy mieli kłopotów z ich sprawnym funkcjonowaniem ani z ewentualnymi uszkodzeniami. Gdyby jednak rama lub skrzydło okna zostały zarysowane, nastąpiło zużycie powłoki lakieru czy uszkodzenie uszczelki, to warto wiedzieć, że większość tego typu napraw w oknie dachowym można wykonać samodzielnie.

Zamek dla zapominalskich, czyli drzwi ryglujące się automatycznie

DrzwiAV3
Zamykanie drzwi bez klucza – to możliwe. I nie chodzi tu o zwykłe zatrzaśnięcie drzwi, ale ich bezpieczne zaryglowanie, a więc zabezpieczenie przed włamaniem. Takie możliwości daje zamek Winkhaus autoLock.

Ogród jako strefa relaksu

zestaw wypoczynkowyCoraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.

25 lat VEKA Polska na muralu

Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!